Broszury

Nasza drukarnia Poznań wykonuje doskonałej jakości broszury reklamowe, które są idealną i chętnie pożądaną formą reklamy. Wszystkie wykonywane broszury są drukowane w najwyższej technologii poligraficznej, jaką jest druk offsetowy.

Broszury oferowane przez naszą drukarnię mogą posiadać dowolnie wybrany format np. A4, A5, A6 i kształt, a także mogą być wydrukowane na dowolnym papierze kredowym, offsetowym lub ozdobnym.

Dodatkowo do tak wykonanej broszury oferujemy oprawę klejoną, zeszytową z zszywkami zwykłymi, oczkowymi lub 2 - 4 otwory, które pozwalają na wpięcie ich w segregatory.

Na okładce proponujemy foliowanie błysk, mat lub mat połączony z lakierem UV wybiórczo, który zabezpiecza broszury przed brudzeniem i podnosi ich jakość. 

Broszury możemy zabezpieczyć też lakierem dyspersyjnym błysk lub mat.

Dzięki temu, że wszystkie prace związane z całością wykonywania danego projektu wykonujemy sami w naszej drukarni, dbamy o każdy szczegół i najmniejsze detale, by zadowolenie Klienta było jak największe.

Możesz powierzyć nam całość prac, a my wykonamy projekt, montaż, naświetlanie, druk offsetowy, obróbkę introligatorską i wszystkie dodatkowe elementy, które będą miały odzwierciedlenie w gotowym produkcie.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą na produkty reklamowe oferowaną przez naszą drukarnię Poznań.