Katalogi reklamowe szyte i klejone

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej poznańskiej drukarni Empir, na druk katalogów z oprawą klejoną PUR, EVA lub oprawą szytą, które są doskonałym uzupełnieniem innych materiałów reklamowych, przedstawianych Państwa klientom.

Katalogi klejone PUR

Łączone są klejem na gorąco i charakteryzują się bardzo dużą trwałością i wytrzymałością na wielokrotne otwieranie. Oprawa klejona PUR jest także elastyczna, przez co można ją otworzyć na płasko. Ich grzbiet ma kształt prostokątny.

Katalogi szyte

To rodzaj katalogów z tzw. oprawą zeszytową (miękką). Do jej wykonania stosuje się zwykłe zszywki metalowe (płaskie) lub oczkowe - eurozszywki, które umożliwiają wpięcie broszury do segregatora. Grzbiet w tej oprawie ma kształt półokrągły.

Produkty szyte oraz klejone zapewniają możliwość doboru dowolnej ilości stron i zamieszczenia na nich informacji, grafiki oraz zdjęć.

Najwyższą jakość katalogów zapewnia wykorzystanie papieru kredowego: matowego lub z połyskiem. Najczęściej wybieraną przez klientów opcją jest połączenie grubszej okładki z cieńszymi kartkami wewnątrz. Daje to bardzo wyrazisty efekt, a jednocześnie pozwala na bardziej komfortowe przeglądanie katalogów, albumów oraz broszur.

Najwyższą jakość zapewnia wykorzystanie papieru kredowego: matowego lub z połyskiem. Najczęściej wybieraną przez klientów opcją jest połączenie grubszej okładki z cieńszymi kartkami wewnątrz. Daje to bardzo wyrazisty efekt, a jednocześnie pozwala na bardziej komfortowe przeglądanie katalogów, albumów oraz broszur.

Druk katalogów

Technika druku offsetowego jaką wykonywane są katalogi, zapewnia najwyższą jakość kolorów, ich wyrazistość, a także dużo większy prestiż. Drukarnia Empir pracuje jedynie na najwyższej klasy maszynach wielokolorowych Heidelberg oraz matrycach CTP.

Dodatkowym elementem, który wyróżnia katalogi reklamowe w oprawie klejonej PUR lub oprawie szytej spośród innych materiałów reklamowych, jest możliwość użycia laminatu matowego lub błyszczącego, który zabezpiecza przed ścieraniem i zapewnia dodatkowy atut estetyczny. Istnieje możliwość zastosowanialakieru punktowego UV np. na logotypie firmy, co uwidoczni i nada produktowi oryginalny charakter.

Oprawa zeszytowa jest najbardziej popularna, przy czym oprawa klejona cieszy się coraz większym uznaniem klientów. Można nią skleić większą ilość stron niż w oprawie zeszytowej. Katalogi reklamowe mogą być również spiralowane, gdzie do oprawy używa się spirali.

Oferta obejmuje możliwość wyboru formatu. Najczęściej stosowany, to A4. Wykonujemy również formaty:

  • 1/3 A4,
  • A5,
  • 2/3 A4,
  • DL,
  • B5.

Wszystkie projekty oraz druk katalogów wykonujemy terminowo, solidnie i dokładnie. Zamawiając w naszym poznańskim oddziale drukarni Empir, gwarantujemy Państwu pewność doskonałego wyboru.

Propozycje katalogów