Segregatory

Segregatory firmowe to doskonały element wykończeniowy do prezentowania, przechowywania, czy przewożenia materiałów i próbek produktów. Dokumentacja przechowywana lub przekazywana Klientom w takich właśnie firmowych segregatorach pozwala na wzmocnienie wizerunku firmy i pokazanie szacunku jakim darzy się Klienta.

Drukarnia Empir z Poznania wykonuje dla Państwa najwyższej klasy segregatory, które posiadają czysty, doskonałej jakości, barwny druk. Zapewniają go maszyny 5 kolorowe, które wykonują najdoskonalszy druk offsetowy o żywych i trwałych barwach.

Segregatory są wykonywane z tektury litej, która zapewnia wysoką sztywność. Zapewnia to najwyższe bezpieczeństwo dla przechowywanych dokumentów, jak też zwiększa walory estetyczne. Tektura dodatkowo jest powlekana okleiną z grafiką drukowaną na papierze kredowanym 135g.

Oklejka oraz wklejka może być uszlachetniona folią matową lub błyszczącą, folię można pokryć dodatkowo lakierem wybiórczym UV.

Istnieje możliwość także nadruku wklejki w środku segregatora. Do segregatora możemy wkleić również kieszonki samoprzylepne na grzbiet, na wizytówkę lub płytę CD.

Bardzo ważnym elementem segregatorów są uchwyty, które utrzymują umieszczany w nich materiał. Nasza poznańska drukarnia oferuje uchwyty (ringi) podwójne, poczwórne, z dźwignią lub bez dźwigni, mogą one posiadać różną pojemność kartek. Uchwyty są niklowane, dzięki czemu wyglądają bardzo estetycznie. Mocowane są w solidny i dokładny sposób co zapewnia najwyższą jakość i trwałość.

Zapraszamy do zapoznania się również z pozostałą ofertą na materiały reklamowe dla Twojej firmy, które pozwolą się zareklamować, a jednocześnie wzmocnić wizerunek firmy.