Listowniki, papier do faktur

Druki firmowe typu papier do faktur, listowniki, papier fakturowy oferowane przez naszą drukarnię wykonywane są na najwyższej jakości papierze o dowolnej gramaturze. Najbardziej popularny jest papier o gramaturze 80g/m2, który doskonale nadaje się do zadrukowania jako notatniki i papiery firmowe. W ofercie posiadamy także papiery ozdobne i barwione w masie z fakturowaną powierzchnią, jak też wiele innych ozdobnych papierów, które uwidocznią Państwa markę.

Papier firmowy (listownik) jest niezastąpiony przy wypisywaniu faktur oraz do korespondencji z klientem. Do papieru firmowego używa się papier offsetowy lub satynowany o różnej gramaturze, który umożliwia drukowanie w różnych drukarkach. Papier rachunkowy może zawierać Państwa dane firmy oraz konto bankowe, czy też dane rejestrowe firmy.

Wieloletnie doświadczenie jakie posiada nasza drukarnia Empir z Poznania pozwala nam oddawać w Państwa ręce produkt najwyższej jakości, który spełnia oczekiwania Klientów.

Na papierach firmowych najczęściej używany jest nadruk czarny, ale zachęcamy do zabawy kolorem i stworzenia z naszą pomocą druków wielobarwnych, które dodatkowo zachęcą do współpracy potencjalnego klienta.

Wykonujemy również wszystkie dodatkowe prace introligatorskie związane z papierami i drukami firmowymi: sklejanie, numerowanie, perforację, która ułatwia jego składanie i odrywanie w wyznaczonych miejscach ( np. oderwanie druku przelewu) oraz 2 lub 4 otwory pozwalające umieszczać poszczególne kartki w segregatorze.

Zapraszamy do zamówień zarówno przez internet, jak i osobiście. Zawsze służymy pomocą i radą. Pomożemy Państwu w wyborze najlepszego wariantu jaki potrzebny jest Twojej Firmie.