Metki, zawieszki

Metki i zawieszki różnego rodzaju to obecnie nieodzowny element głównie produktów w branży sprzedaży detalicznej. Są na nich podawane wszystkie ważne dla klienta informacje, które pozwalają mu na głębsze poznanie produktu.

Oferujemy druk metek i zawieszek w standardowych wymiarach oraz dowolnie wybranych przez Państwa.

Niewielki kartonik zawieszony na produkcie to doskonały nośnik reklamowy i informacyjny. Taki kartonik często określamy jako: metki odzieżowe, metki do ubrań, przywieszki, fiszki, etykiety do ubrań, zawieszki do rękawiczek foliowych.

Metki i zawieszki są najczęściej zadrukowywane w obydwu stron, zawierają ważne informacje, grafiki, loga, instrukcje użytkowania. To wszystko możemy dla Państwa umieścić w wykonywanym przez pracowników naszej drukarni projekcie, które następnie wcielimy w życie.

Staramy się kompleksowo zadbać o każdego Klienta, by oszczędzać jego czas i pieniądze, dlatego zawieszki często zamawiane są jako zawieszki na bagaż, zawieszki na drzwi, etykieta odzieżowa, zawieszka do ubrań, metki odzieżowe, zawieszki na klamkę, cenówki, zawieszki do produktu.

Doskonałą jakość wydruku nawet najmniejszych detali graficznych zapewnia najwyższa jakość maszyn drukarskich, które wykorzystują technologię druku offsetowego. Daje on nieograniczone możliwości kreowania projektów, które po wydruku doskonale odzwierciedlają barwy, kolory i nasycenie.

Doświadczenie, wiedza i odpowiednio zaawansowany sprzęt w poznańskiej drukarni Empir pozwala nam zaoferować Państwu dodatkowe uszlachetnienia wykonywanych metek, takich jak powlekanie lakierem matowym/ błysk z obydwu stron, czy obustronne laminowanie folią z połyskiem lub mat. Zabiegi te dodają szlachetności wyglądu metek, wydobywają głębie kolorów i dodatkowo zapewniają dużo większą trwałość produktu.

Metki i zawieszki są wykonywane na najwyższej jakości papierze, który może być idealnie biały, ozdobny i o różnej gramaturze lub fakturze, ale najczęściej metki drukujemy na papierze kredowym i kartonowym (metki kartonowe).

Metki i zawieszki mogą być składane lub cięte standardowo i mogą mieć zaokrąglone narożniki, otwór, kod kreskowy oraz sznureczek.

Drukarnia z Poznania zaprasza do skorzystania z oferty na druk metek, druk zawieszek i odkrycia nowego oblicza materiałów reklamowych.