Ulotki reklamowe

Żyjemy w czasach bardzo dużej konkurencji przedsiębiorstw. Właściciele firm oraz punktów usługowych walczą o to, by wyróżnić się na rynku, przyciągnąć uwagę konsumentów oraz możliwie najbardziej efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Reklama w internecie często jest niewystarczająca, dlatego poszukiwane są inne, nieco bardziej tradycyjne rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań jest reklama za pomocą ulotek. Jak się bowiem okazuje, mimo digitalizacji oraz wprowadzenia nowych technologii, to nadal najpopularniejsza oraz jedna z najbardziej efektywnych form reklamy.

Ulotki reklamowe Poznań - postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się drukowaniem różnego rodzaju ulotek. Są one tworzone pod indywidualne zamówienie Klientów, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych maszyn oraz programów komputerowych. Powoduje to, że do każdej realizacji przystępujemy z dbałością o nawet najmniejszy detal.

Do wyboru jest nieskończenie wiele możliwości. Wykonujemy zarówno ulotki czarno-białe, jak i wielokolorowe. Papier, na jakim wykonywane są nasze produkty ma różną gramaturę i może być matowy lub błyszczący. Broszury mogą być pokryte również lakierem dyspersyjnym błysk lub mat. Jest to rozwiązanie idealne do wydruku tego typu materiałów reklamowych, gdyż zapewnia trwałość wydruku, estetykę ulotki oraz solidność jej wykonania.

Druk ulotek Poznań - gwarancja zorientowania na Klienta

Oferowane przez nas produkty mogą posiadać nadruk jedno lub dwustronny i mogą być wykonane w dowolnych kolorach CMYK lub dodatkowo z kolorami Pantone. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn możliwe jest precyzyjne składanie ulotek, co sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć nie tylko ulotki jednostronicowe, ale również składane broszury (foldery). Standardowe formaty wykonywanych przez nas ulotek to A4, A5, A6 oraz DL, jednak tworzymy również wszystkie inne formaty na specjalne zamówienie Klienta.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacja dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania produktów. Poza ulotkami oferujemy między innymi wizytówki, gazetki reklamowe oraz teczki ofertowe. Wszystko po to, by każda z firm mogła się w odpowiedni sposób zaprezentować na rynku.