Ulotki

Ulotki reklamowe to nadal najpopularniejsza forma reklamy.

Drukarnia w Poznaniu oferuje Państwu najwyższej jakości druk ulotek, dzięki którym mogą Państwu łatwo i szybko rozreklamować swoją firmę. Doskonała jakość wykonywanych przez nas ulotek wielokolorowych gwarantuje zadowolenie z zamówionego produktu.

Papier na jakim wykonywane są nasze produkty ma różną gramaturę i może być matowy lub błyszczący. Broszury mogą być pokryte również lakierem dyspersyjnym błysk lub mat i jest to idealne rozwiązanie do
wydruku tego typu materiałów reklamowych. Zapewnia on jednocześnie trwałość wydruku, estetykę ulotki i solidność jej wykonania.

Oferowane produkty mogą posiadać nadruk jedno lub dwustronny i mogą być drukowane w dowolnych kolorach CMYK lub dodatkowo z kolorami Pantone.

Ulotki mogą być również składane, co polega na zaginaniu papieru w określonych miejscach. Składanie poprzez falcowanie dodaje dodatkowej atrakcyjności oraz funkcjonalności i tak powstają broszury składane (foldery).

Format może być dowolnie przez Państwa wybrany. Najpopularniejsze wymiary to: A4, A5, A6, DL. Ale wykonujemy również wszystkie inne jakie Klient sobie życzy. 

Wiemy jak ważny dla Państwa Firmy jest jej wizerunek, a ulotki w dużej mierze go tworzą. 

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i skorzystania z jednej z wielu proponowanych form reklamy, która na pewno przykuje wzrok potencjalnego klienta