Notesy

Notesy reklamowe (bloczki reklamowe) na zamówienie to ciekawy pomysł zarówno na zareklamowanie swojej firmy na wszystkich karteczkach, na których klient notuje informacje, jak również jako mały gadżet dla klientów, którzy korzystając z takiego bloczka będą mieli dane Twojej firmy zawsze na biurku i dzięki temu utrwali im się Państwa firma. Notesy firmowe są produktem, który przydaje się w każdym biurze i dlatego także one znalazły się w naszej szerokiej gamie druków offsetowych.

Notatniki są wykonywane przez naszą drukarnię w wielu formatach do wyboru: A7, A6, A5, A4, minipaletki jak też na innych w zależności od wymagań Klienta. Notesy mają dowolną grafikę i dowolną ilość kolorów.

Notesy klejone lub łączone spiralą (spiralowane) oraz mini paletki z logo są tworzone z najwyższej jakości papieru, w wybranej przez Państwa gramaturze. Najczęściej stosowany jest papier offsetowy 80g. Usztywnienie dla notesów stanowi karton umieszczony na spodzie, który jednocześnie wzmacnia notes jak też pozwala na korzystanie z niego w różnych miejscach, gdzie nie mamy biurka. Notesy mogą posiadać również estetyczną okładkę, którą najczęściej wykonujemy na papierze kredowym o gramaturze 250g. Bloczki reklamowe standardowo mają po 25, 50 lub 100 kartek. Druk notesów firmowych odbywa się na maszynach offsetowych.

Notesy bez okładki

Najbardziej popularnym modelem notesów są notesy klejone z logo w blok z dowolną ilością kartek i bez okładki. Są proste i wygodne w użytkowaniu, a co najważniejsze możemy umieścić na nich dowolny nadruk. Pod spodem notesu przyklejamy kartonową podkładkę, która ułatwia jego użytkowanie. Notesy firmowe posiadać mogą wywiercone dziurki, które umożliwiają wpięcie kartek do segregatora.

Notesy z okładką

Notesy klejone z okładką i z logo firmy to produkt reklamowy, który wciąż cieszy się dużą popularnością. Jest to notes podobny do notesu bez okładki, ale ten ją posiada. Dzięki okładce zyskujemy dodatkową powierzchnię reklamową. Okładka może być z nadrukiem wielokolorowym i uszlachetniona folią matową lub błyszczącą. Spód usztywniamy kartonem, a blok ma dowolną ilość kartek. Notesy firmowe posiadać mogą wywiercone dziurki.

Notesy spiralowane

Notesy z nadrukiem firmowym i połączone spiralą to dość ciekawy, ale droższy model gadżetu od notesów bez okładki. W tym modelu ilość kartek z nadrukiem reklamowym jest dowolna. Notesy spiralowane mogą mieć kolorową okładkę lub tylko sztywną podkładkę. Spirala może być po krótkim lub długim boku. Notesy bindowane mogą mieć także grubą okładkę kaszerowaną. Jako okładkę dołozyć możemy z przezroczystej folii PCV. Notesy firmowe spiralowe posiadać mogą wywiercone 2 lub 4 dziurki ułatwiające wpięcie kartki do segregatora.

Notesy – minipaletki

Notesy na paletkach- to tzw. minipaletki i są to notesy umieszczone na drewnianej paletce. Nadruk firmowy wg indywidualnego projektu może być na każdych kartkach oraz na powierzchniach bocznych. Ten nietypowy notes firmowy świetnie prezentuje się na biurku i jest oryginalnym nośnikiem reklamy.

Notesy w kartoniku - kostka

Notesy reklamowe w kartoniku to luźne kartki z nadrukiem indywidualnym umieszczone w kartoniku zadrukowanym kolorowym nadrukiem reklamowym. Wszystkie kartki mają kształt kwadratu. Dzięki temu, że reklama firmy jest nadrukowana z każdej strony pudełka to jest on świetną formy reklamy! Tego typu notes zajmuje niewiele miejsca na biurku.

Notesy samoprzylepne

Notesy samoprzylepne – rodzaj notesów z karteczkami samoprzylepnymi, które posiadają dowolny nadruk reklamowy. Notesy te mogą mieć dowolny format, a ich karteczki po oderwaniu od bloku można przykleić w dowolne miejsce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także notes samoprzylepny z okładką. Do notesów możemy dodać znaczniki samoprzylepne w celu uatrakcyjnienia produktu.

Pracownicy naszej drukarni w Poznaniu kładą bardzo duży nacisk, by zarówno wykonywany projekt, jak i później nanoszone kolory posiadały odpowiednie dopasowanie i tworzyły przyjazny dla oka wygląd.

Doskonałej jakości druk zapewnia technologia druku offsetowego wykonywanego na maszynach 2 i 5 kolorowych najwyższej klasy.

Notesy reklamowe z logo na zamówienie w zależności od upodobań mogą być klejone z boku, z góry lub mieć oprawę zeszytową (zeszyty). Notesy mogą mieć wywiercone dziurki umożliwiające wpięcie do segregatora.

Nasza poznańska drukarnia zapewnia również przygotowanie projektu notesów do druku oraz całość prac introligatorskich przy wykonywanych produktach reklamowych.