Notesy

Notesy reklamowe (bloczki reklamowe) to ciekawy pomysł zarówno na zareklamowanie swojej firmy na wszystkich karteczkach, na których klient notuje informacje, jak również jako mały gadżet dla klientów, którzy korzystając z takiego bloczka będą mieli dane Twojej firmy zawsze na biurku i dzięki temu utrwali im się Państwa firma.

Notatniki są wykonywane przez naszą drukarnię w wielu formatach do wyboru: A7, A6, A5, A4, minipaletki jak też na innych w zależności od wymagań Klienta. Notesy mają dowolną grafikę i dowolną ilość kolorów.

Notesy klejone lub łączone spiralą (spiralowane) oraz mini paletki są tworzone z najwyższej jakości papieru, w wybranej przez Państwa gramaturze. Najczęściej stosowany jest papier offsetowy 80g. Usztywnienie dla notesów stanowi karton umieszczony na spodzie, który jednocześnie wzmacnia notes jak też pozwala na korzystanie z niego w różnych miejscach, gdzie nie mamy biurka. Notesy mogą posiadać również estetyczną okładkę, którą najczęściej wykonujemy na papierze kredowym o gramaturze 250g. Bloczki reklamowe standardowo mają po 25, 50 lub 100 kartek.

Pracownicy naszej drukarni Poznań kładą bardzo duży nacisk, by zarówno wykonywany projekt, jak i później nanoszone kolory posiadały odpowiednie dopasowanie i tworzyły przyjazny dla oka wygląd.

Doskonałej jakości druk zapewnia technologia druku offsetowego wykonywanego na maszynach 2 i 5 kolorowych najwyższej klasy.

Notesy reklamowe z logo w zależności od upodobań mogą być klejone z boku, z góry lub mieć oprawę zeszytową (zeszyty). Notesy mogą mieć wywiercone dziurki umożliwiające wpięcie do segregatora.

Nasza drukarnia Poznań zapewnia również całość prac introligatorskich przy wykonywanych produktach reklamowych.