Wizytówki

Każda firma i jej poszczególni pracownicy powinni mieć swoje wizytówki. Jest to bardzo ważny i w obecnych czasach nieodzowny element kontaktu z klientami. Dzięki estetycznej i czytelnej wizytówce klient zawsze posiada kontakt do Państwa, by w każdej chwili móc się skontaktować.

Warto zadbać, by wizytówki były wykonane w najlepszej jakości papieru i w najwyższej technologii druku jaką dysponuje wielkopolska drukarnia wizytówek Empir. Nasza drukarnia offsetowa z Poznania oferuje druk wizytówek wykonanych na papierze o wysokiej gramaturze, powlekanym, offsetowym, kartonie lub ozdobnym. Są to najlepsze parametry, by wizytówki były trwałe i estetyczne. 

Wydruk na wizytówkach jest wykonywany w technologii druku offsetowego CMYK lub Pantone, gdzie zapewnia to najwyższą jakość wykonania, żywe kolory i najlepszy efekt wizualny całości.

Wizytówki są wykonywane najczęściej w dwóch standardowych formatach stosowanych do tego celu takich jak: format 90x50 mm lub 85x54 mm. Oczywiście wykonamy też w każdym dowolnym.

Wizytówki mogą być dwustronne, jednostronne, składane, tłoczone. Czy też mogą posiadać dodatkowe uszlachetnienie: powlekanie folią matową lub błysk z obu stron, który zabezpiecza druk wizytówki przed
rozmazywaniem, uszlachetnia powierzchnię i zwiększa walory estetyczne projektu. Istnieje również możliwość lakierowania UV wybiórczego, która maksymalnie zwiększa głębię kolorów i efekt wizualny.

Każde wizytówki pakowane są w specjalne kartoniki przystosowane do przechowywania wizytówek.