Wizytówki

W swojej pracy każdego dnia przeprowadzamy wiele rozmów oraz uczestniczymy w różnego rodzaju spotkaniach oraz konferencjach. Często podczas takich spotkań chcemy nawiązać z kimś bliższy kontakt. Konieczne jest wówczas wymienienie się numerami telefonów lub adresami e-mail. Dyktowanie swoich danych kontaktowych może być uciążliwe i mało wygodne, dlatego w takich sytuacjach idealnie sprawdzą się wizytówki.

Żyjemy w czasach, gdzie każda firma oraz jej poszczególni pracownicy powinny posiadać swoje wizytówki. Jest to bardzo ważne, a obecnie nawet nieodzowne akcesorium podczas kontaktu z klientem lub partnerem biznesowym. Dzięki czytelnie zaprojektowanej wizytówce każda z osób, która ją posiada może w szybki i wygodny sposób nawiązać z nami kontakt lub przekazać ją dalej.

Wizytówki na zamówienie - sprawdź, co oferujemy!

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się tworzeniem profesjonalnych wizytówek. Oferujemy zarówno produkty firmowe, jak również akcesoria imienne (spersonalizowane pod konkretnego pracownika). W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych maszyn oraz profesjonalnych programów komputerowych, dzięki którym wytwarzane wizytówki odznaczają się znakomitą jakością wykonania oraz precyzją w nawet najmniejszym detalu. Nasza drukarnia z Poznania oferuje druk wizytówek wykonanych na papierze o wysokiej gramaturze, powlekanym, offsetowym, na kartonie lub też na papierze ozdobnym. Dzięki temu wizytówki są trwałe i estetyczne, a my jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów.

Druk wizytówek Poznań - skorzystaj z usług profesjonalistów

Oferowany przez nas wydruk na wizytówkach jest wykonywany w technologii druku offsetowego CMYK lub Pantone. Zapewnia to najwyższą jakość wykonania, żywe kolory oraz doskonały efekt wizualny całości. Standardowy wymiar tworzonych wizytówek to 90x50 mm oraz 85x54 mm. Oczywiście na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie stworzyć akcesoria w każdym innym wymiarze.

Wizytówki są dostępne w wielu formach. Mogą być jednostronne, dwustronne, składane, tłoczone, a ponadto również czarno-białe i wielokolorowe. Akcesoria mogą posiadać dodatkowe uszlachetnienia. Mogą być powlekane folią matową lub błysk, co zabezpiecza druk przed rozmazywaniem oraz zwiększa walory estetyczne projektu. Istnieje również możliwość lakierowania UV wybiórczego, które maksymalnie zwiększa głębię koloru oraz efekt wizualny.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie wizytówki pakowane są w specjalne kartoniki przystosowane do ich przechowywania.