Bloczki samokopiujące

Bloczki samokopiujące (akcydensy) to w wielu firmach nieodzowny element codziennej współpracy z klientami. Najczęściej są stosowane do czynności związanych z rachunkowością, potwierdzeniami odbioru, umowami kupna- sprzedaży, KP, KW, CMR, PZ i różnego rodzaju innych dokumentów, których potrzebują Państwo posiadać kopie. Istnieje możliwość stworzenie bloczków kopiujących z dowolną ilośćą kopii, a każda z nich może zostać wyróżniona innym kolorem.

W bloczkach tych wykorzystywany jest specjalny, wysoko jakościowy papier samokopiujący. Bloczki mogą mieć nadruk jednostronny lub dwustronny, gdzie może być nadrukowany np. regulamin.  

Formaty bloczków samokopiujących (akcydensy przemysłowe) mogą Państwo wybrać dowolnie lub skorzystać z najczęściej stosowanych formatów jakimi są formaty A6, A5, czy A4.

Druk akcydensowy może być monokolorowy lub posiadać wiele barw. Każdej kartce możemy nadać inny numer. Wyrazistość druku zapewniają profesjonalne maszyny drukarskie, drukujące w technologii druku
offsetowego.

Akcydensy mogą być klejone w bloczki z boku lub u góry lub wklejone w teczki jako komplety. Druki samokopiujące mogą mieć również dziurki do segregatora.

Staramy się do każdego Klienta podejść indywidualnie i tak też sprostać jego wymaganiom i oczekiwaniom. Zadzwoń lub napisz już dziś. Nie czekaj dłużej, aż inni wyprzedzą Cię i wypromują swoją firmę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na materiały reklamowe będące jednocześnie doskonałym uzupełnieniem materiałów biurowych wykorzystywanych na co dzień w Państwa Firmie.