Inne druki

Szanowni Państwo! Nasza oferta obejmuje wiele różnych druków reklamowych i produkcyjnych. Pomożemy Państwu wybrać te najbardziej odpowiednie dla profilu danej Firmy.

Wieloletnie doświadczenie naszej drukarni Empir, która istnieje już od 1979 roku pozwala na oferowanie bardzo szerokiej oferty produktów reklamowych potrzebnych Państwa firmie do profesjonalnego funkcjonowania. 

Wszystkie oferowane produkty drukujemy na różnego rodzaju papierze: papier offsetowy i kredowy (80-350g/m2), papier samoprzylepny i etykietowy, papier samokopiujący, papiery ozdobne, kalka, czy karton do 350g/m2.

Kompleksowość naszej poznańskiej drukarni to całość prac jakie dla Państwa wykonamy zawsze terminowo i zawsze solidnie: projektowanie graficzne, skład i przygotowanie do druku, druk offsetowy, druk z lakierem UV, druk z nakładaniem folii mat lub błysk, falcowanie, bindowanie, wykrawanie, tłoczenie, numerowanie, oprawa, szycie, czy klejenie. A to wszystko z darmową dostawą na terenie Poznania, a do innych miast wysyłamy zaufanego kuriera z firmy przewozowej.

Wszystkie druki jakie oferujemy zawsze wykonywane są na najwyższej klasy maszynach drukarskich, które spełniają najnowsze normy jakościowe. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników dodatkowo pozwala na rzetelne tworzenie materiałów reklamowych różnego typu.

Sprawdź nas już dziś!