Teczki reklamowe

Teczki firmowe (ofertowe) z nadrukiem to estetyczne i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty klientom, którzy mogą w takiej teczce zbierać interesujące ich materiały Państwa Firmy i mieć stały dostęp do danych kontaktowych z Waszą Firmą.

Teczki reklamowe i ofertowe jakie wykonujemy w naszej drukarni są tworzone z myślą o doskonałym wizerunku Państwa Firmy.

By zapewnić kompleksowość naszej oferty wykonujemy całość prac od projektu graficznego, po tworzenie teczek, po druk i dodatkowe elementy oraz prace wykończeniowe.

Do wykonywania teczek stosujemy matowy lub błysk papier kredowany o gramaturze 300 lub 350 g, który najlepiej spełnia swoje zastosowanie dając komfort użytkowania, jak też dużą trwałość. Istnieje również opcja kartonu jednostronnie kredowanego z bielonym spodem 275 - 300 g.

Oferowane przez naszą poznańską drukarnię teczki reklamowe posiadają wiele udogodnień i dodatkowych elementów, które możemy wykonać np. foliowanie, lakierowanie UV wybiórczo, wklejanie wąsów lub zastosować hot-stamping. 

Do wyboru mamy wiele gotowych już wykrojników np. teczki firmowe z wąskim grzbietem (1 mm) o pojemności kilku kartek oraz teczki z szerokim grzbietem (5, 10, 15 mm) o pojemności kilkudziesięciu kartek. Teczki z powiększonymi skrzydłami i szerokim grzbietem zapewniają najwyższy komfort przechowywania dokumentów.
Możemy wykonać również teczki z gumką, które idealnie podtrzymują zawartość dokumentów wewnątrz.

Oferowane teczki posiadają również miejsce na wizytówkę, co daje klientowi możliwość stałego dostępu do informacji kontaktowych z Państwa Firmą.

Druk teczek odbywa się na najwyższej klasy maszynach do druku offsetowego, które zapewniają głębie barw, nasycenie kolorów i trwałość wydruku.

Prawidłową makietę do wykonania projektu teczek mogą uzyskać Państwo w naszym dziale graficznym drukarni lub poprzez dział handlowy. Nasze studio graficzne służy pomocą w zakresie poprawnego przygotowania projektu (pliku) teczki ofertowej na dokumenty. Natomiast przedstawiciele handlowi z przyjemnością doradzą odpowiedni papier, właściwe foliowanie teczek i dokonają ich wyceny. Prosimy o kontakt: empir@empir.poznan.pl lub zapraszamy do naszego biura: https://g.page/DrukarniaPoznan?share