Opakowania kartonowe, pudełka kartonowe

Jako drukarnia offsetowa, producent opakowań kartonowych i pudełek kartonowych z nadrukiem specjalizujemy się w produkcji opakowań dla różnych nakładów produkcyjnych.

Jesteśmy drukarnią, która oferuje opakowania papierowe o dowolnych wymiarach i z różnymi systemami zamykania.

Wiemy także, że każdy wyprodukowany produkt, niezależnie od jego wielkości i przeznaczenia, musi zostać dobrze opakowany w atrakcyjne graficznie pudełko reklamowe.

Kartonik nie tylko zabezpieczy Państwa produkt przed mechanicznym uszkodzeniem, ale przede wszystkim może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży danego produktu i jego sukcesu w handlu, ponieważ bardzo często klienci właśnie na podstawie samego opakowania podejmują decyzję o jego zakupie.

Ważne jest więc, aby Państwa produkt posiadał odpowiedni karton z nadrukiem, który przyciąga uwagę detalistów. Druk opakowań odbywa się na maszynach offsetowych marki Heidelberg. Opakowanie produktu to również najtańsza reklama jaką producent może mieć.

Jako producent opakowań z wieloletnim doświadczeniem na rynku oraz dużym gronem zadowolonych klientów, oferujemy kompleksowy zakres prac przy powstawaniu opakowania.

Nasi graficy przygotują dla Państwa projekt graficzny pudełka, jego konstrukcję (poprzez zaprojektowanie odpowiedniego wykrojnika introligatorskiego), natomiast drukarnia wydrukuje pudełka z nadrukiem w najwyższej jakości, a nasza introligatornia odpowiednio go dla Państwa wykona. Nasz park maszynowy umożliwia wykonanie różnych zdobień, a najbardziej popularne to: foliowanie mat lub błysk, foliowanie folią soft touch ( aksamitna w dotyku), lakierowanie punktowe UV, złocenie, tłoczenie, wklejanie okienka z PCV i inne.

Jeśli chcą Państwo wzmocnić sprzedaż swoich produktów to polecamy także druk katalogów produktowych, gdzie przedstawią Państwo pełną gamę oferowanych materiałów.

Jako dopełnienie wydrukować możemy także instrukcje użytkowania, które można umieścić wraz z produktem w pudełku.

Wykonujemy również pudełka z okienkiem i opakowania na płyty CD i realizujemy je z najwyższej jakości materiałów, by ich trwałość i niezawodność była jak najdłuższa. Mamy różnego rodzaju gotowe wykrojniki do których dostosujemy projekt. Koperty kartonowe do CD mogą być w kilku wariantach: tradycyjna bez klapki, z klapką, z przedłużoną klapką oraz może zawierać dodatkowo wklejoną książeczkę. Wykonamy również dla Państwa naklejki na płyty CD/ DVD, książeczki i wkładki do gotowych plastikowych opakowań CD.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na reklamowe opakowania kartonowe oraz pudełka kartonowe z nadrukiem. Nasz główny obszar działania to Poznań, nie mniej realizujemy zamówienia z obszaru całej Polski, a także Unii Europejskiej.

Wyceny i terminy realizacji przygotowujemy indywidualnie dla każdego zapytania, ze względu na konieczność doboru właściwych rozwiązań technologicznych.

Gwarantujemy najwyższą jakość druku pudełek, ekspresowe terminy realizacji kartoników oraz dostawy pod drzwi na terenie Poznań, Polski i Europy.