O nas

Drukarnia Empir Poznań to nowoczesna, rodzinna drukarnia arkuszowa w Poznaniu. Tworzą ją młodzi ludzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu swoim oraz założycieli firmy. Drukarnia Empir drukuje dla Państwa już od 1979 roku, a jej specjalnością są zlecenia średnio i wysokonakładowe z krótkimi terminami realizacji.

Druk wykonujemy na najnowocześniejszych urządzeniach produkcyjnych oraz także klasycznie, gdzie wymagana jest ręczna rzemieślniczo- artystyczna praca. 
Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu najwyższej jakości drukowane materiały reklamowe.

Nasze studio graficzne wykona dla Państwa projekt graficzny i przygotuje go do druku.
Studio DTP wyposażone jest w szybkie łącza internetowe z własnym serwerem FTP, kontrolę i korektę danych, natomiast płyty drukarskie naświetlamy na maszynach Agfa.

Zarówno prace jednobarwne jak i wielokolorowe drukujemy na maszynach offsetowych Heidelberg.
Druki wielokolorowe wykonujemy na nowej pięciokolorowej maszynie Heidelberg Speedmaster wyposażonej w osobny segment lakierujący.
Proces druku kontrolowany jest przez drukarza, a także przez spektofotometryczny system pomiaru barwy, który umożliwia kontrolowanie jakości druku na całej powierzchni arkusza.

Posiadamy w pełni wyposażoną introligatornię dlatego możemy zapewnić Państwu pełen zakres obróbki i wykończenia zleconych prac. Falcerka Heidelberg Stahlfolder, linia do oprawy zeszytowej Horizon, sztanca Heidelberg, foliarka Foliant, krajarka Wohlenberg to tylko część wyposażenia naszej introligatorni. 

O wysoką jakość powierzonych nam prac dba również w pełni wykwalifikowany i zgrany zespół ludzi, który dokłada wszelkich starań, aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

Wykonane dla Państwa druki na terenie Poznania dowieziemy bezpłatnie, a do innych miejscowości wyślemy kuriera.

Gwarantujemy, że wykonane przez nas druki staną się wyznacznikiem sukcesu Państwa Firmy! Zapraszamy do druku w naszej drukarni… Drukarnia Empir Poznań.

Nasza drukarnia: