Drukarnia offsetowa w Poznaniu

Drukarnia Empir w Poznaniu to nowoczesna, rodzinna drukarnia offsetowa. Tworzą ją młodzi ludzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu swoim oraz założycieli firmy. Drukarnia Poznań Empir drukuje dla Państwa już od 1979 roku, a jej specjalnością są zlecenia średnio i wysokonakładowe z krótkimi terminami realizacji w konkurencyjnych cenach.

Druk wykonujemy na najnowocześniejszych urządzeniach produkcyjnych oraz także klasycznie, gdzie wymagana jest ręczna rzemieślniczo- artystyczna praca. 
Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu najwyższej jakości drukowane materiały reklamowe.

Nasze studio graficzne wykona dla Państwa projekt graficzny i przygotuje go do druku.
Studio DTP wyposażone jest w szybkie łącza internetowe z własnym serwerem FTP, kontrolę i korektę danych, natomiast płyty drukarskie naświetlamy na maszynach Agfa.

Zarówno prace jednobarwne jak i wielokolorowe drukujemy na maszynach offsetowych Heidelberg.
Druki wielokolorowe wykonujemy na nowej pięciokolorowej maszynie Heidelberg Speedmaster wyposażonej w osobny segment lakierujący.
Proces druku kontrolowany jest przez drukarza, a także przez spektofotometryczny system pomiaru barwy, który umożliwia kontrolowanie jakości druku na całej powierzchni arkusza.

Posiadamy w pełni wyposażoną introligatornię dlatego możemy zapewnić Państwu pełen zakres obróbki i wykończenia zleconych prac. Falcerka Heidelberg Stahlfolder, linia do oprawy zeszytowej Horizon, linia do oprawy klejonej Horizon, automatyczny perforator bloków i kalendarzy Renz, sztanca Heidelberg, foliarka Foliant, krajarka Wohlenberg to tylko część wyposażenia naszej introligatorni. 

Chociaż jesteśmy dumni z naszego parku maszynowego, usług oraz technologi to nic nie dorówna dumie z naszych pracowników. O wysoką jakość powierzonych nam prac dba w pełni wykwalifikowany i zgrany zespół ludzi, który dokłada wszelkich starań, aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

Dbamy także o środowisko i zasoby leśne, dlatego też otrzymaliśmy certyfikat FSC® o numerze licencji FSC-C159088. Standard FSC® jako jeden z niewielu jest popierany przez najważniejsze organizacje ekologiczne. The Forest Stewardship Council jest międzynarodową organizacją pozarządową promującą poprawne przyrodniczo, korzystne społecznie i opłacalne ekonomicznie gospodarowanie zasobami leśnymi świata. Certyfikat ten zapewnia również, że produkt powstał z poszanowaniem praw człowieka i praw tradycyjnych. 

Wykonane dla Państwa druki na terenie Poznania dowieziemy bezpłatnie, a do innych miejscowości wyślemy kuriera.

Jeśli chcą Państwo porozmawiać z naszymi przedstawicielami obsługi klienta i omówić z nimi jak możemy pomóc Waszej firmie odnieść sukces i osiągnąć cel - to zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 618653372 lub 664593787 oraz osobiście w naszej siedzibie: ul. Sczanieckiej 14a, Poznań (Łazarz - Grunwald). Nasza dokładna lokalizacja to: https://g.page/DrukarniaPoznan?share

Kochamy to co robimy i dlatego gwarantujemy, że wykonane przez nas druki staną się wyznacznikiem sukcesu Państwa Firmy!

Zapraszamy do druku w naszej drukarni…

Druk Poznań: