Studio Graficzne - przygotowanie projektu do druku

Jeśli jeszcze nie mają Państwo swojego projektu to nasz zespół doświadczonych grafików przygotuje oryginalne i zarazem funkcjonalne wzory graficzne materiałów drukowych.

W całym procesie projektowania mają Państwo możliwość zgłaszania swoich uwag i pomysłów, ponieważ wszystkie prace graficzne wysyłamy do wglądu oraz akceptacji.

Możemy wykonać wydruk próbny ( tzw. proof ), który pozwoli Państwu obejrzeć projekt jeszcze przed jego drukiem.

Dzięki współpracy z naszą produkcją, projekty są następnie w krótkich terminach drukowane z zachowaniem najwyższych standardów i z prawidłowym odwzorowaniem kolorów.

Zapewniamy niekonwencjonalną wyobraźnię graficzną, która gwarantuje zadowolenie i sukces Państwa firmy.

Usługi DTP - gotowy projekt

Jeśli chcą Państwo sami przygotować projekt do druku to nasi wykwalifikowani operatorzy DTP służą Państwu radą oraz pomocą na każdym etapie jego powstawania.

Gotowy projekt mogą Państwo przesłać elektronicznie, umieścić na naszym serwerze FTP, lub dostarczyć nam na swoim nośniku danych. Nasi graficy pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.

Tylko właściwie wykonany projekt gwarantuje jego ścisłe odzwierciedlenie w druku, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszymi sugestiami:

Zasady przygotowania plików do druku 
Zasady przygotowania plików w programie Adobe Indesign
Zasady przygotowania plików w programie Corel Draw!