Zaproszenia i kartki dla firm

Zapraszamy do skorzystania z oferty na wykonanie ekskluzywnych, estetycznych i zachęcających zaproszeń, kartek okolicznościowych oraz komplimentek dla klientów i potencjalnych klientów Państwa Firmy.

Organizując przyjęcie lub spotkanie firmowe warto zainwestować w takie zaproszenia, które znacznie podnoszą rangę firmy i dodają jej estetycznego wizerunku.

Zaproszenia i kartki wykonywane są u nas z indywidualnym nadrukiem, dlatego też możemy umieścić na nich dowolną treść np. informacja o spotkaniu, życzenia.

Kartki świąteczne, komplimentki (podziękowania) oraz zaproszenia wykonywane przez naszą poznańską drukarnię są tworzone na sztywnym papierze kredowanym, kartonie o różnej gramaturze oraz na papierach ozdobnych. Dla wzmocnienia estetyki zalecane jest również foliowanie z połyskiem, które dodaje blasku jak również chroni przez uszkodzeniami.

Zaproszenia oraz komplimentki wykonywane są w wielu formatach typu A6, DL, A5, czy także w postaci karnetu 2x A6, 2x DL czy 2x A5.

Wychodząc Klientom naszej drukarni na przeciw istnieje również możliwość wykonania formatu na indywidualne zamówienie.

By zapewnić jak najdoskonalszy wygląd, głębie barw i jakość wydruku wszystkie pocztówki są wykonywane w technologii druku offsetowego na najwyższej klasy 5 kolorowych maszynach Heidelberg.

Zapraszamy do zamawiania zaproszeń, kartek, wkładek, podziękowań zarówno w punkcie naszej drukarni w Poznaniu jak też przez internet, co pozwoli zaoszczędzić Państwa czas.