Banery

Banery jednostronne (frontlite)

Baner jest jednym z najczęściej zamawianych przez Klientów elementów reklamy. Stanowi on szybki i bardzo ekonomiczny system wizualizacji, odpowiedni dla każdej firmy.

Oferowane przez drukarnię Empir banery reklamowe znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Baner jest wykonany z materiału wyglądem przypominającego plandekę. Materiał jest lekko elastyczny, i odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Frontowa strona naszego banera pozwala na pełen zadruk, zarówno w formie treści, jak i grafiki.

Na obrzeżach banera mogą znajdować się specjalne oczka, umożliwiające szybki montaż na ścianach, słupach i innego rodzaju powierzchniach. Baner może być zgrzewany termicznie bądź klejony. W zależności od sposobu montażu, na życzenie Klienta nasi specjaliści oferują odpowiednie wykończenia w postaci zgrzewania boków, wykonania oczek lub wykonania tuneli. 

Dzięki zgrzaniu ze sobą sąsiednich pasów wydruku możliwe jest wykonanie banerów w prawie nieograniczonym rozmiarze. Banery mogą być wykończone wzmocnionymi brzegami. Banery zadrukowane są stosunkowo tanie i bardzo wygodne w transporcie, wystarczy je zwinąć w rulon.

Do wyboru mamy banery laminowane i powlekane: Banery laminowane – występują w gramaturach 440-510g/mkw. Stosuje się do krótkookresowych ekspozycji - w sprzyjających warunkach atmosferycznych powinny wytrzymać do 12 miesięcy. Banery powlekane do długookresowych ekspozycji - występują w gramaturach 440-510g/mkw.

Jeżeli potrzebują Państwo reklamy długoterminowej (powyżej 12 miesięcy) to proszę wybrać właśnie ten baner. Produkt ten świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku długoterminowych realizacji zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Banery dwustronne (blockout)

Banery dwustronne są to wysokojakościowe banery reklamowe – powlekane, zwane BLOCKOUT.

Produkty te zostały wykonane z ponadprzeciętnego materiału winylowego z czarną przekładką nylonowo-poliestrową umieszczoną w środku.

Odpowiednia budowa sprawia, że całość nie przepuszcza światła. W wyjątkowo słoneczne dni nasza reklama będzie zatem czytelna i widoczna nawet z dużej odległości.

Banery reklamowe Poznań dwustronne są nie tylko trwałe, ale i solidne. Produkt ten jest odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, rozdarcia oraz rozwarstwienia.

Zależnie od preferencji Drukarnia Empir umożliwia Państwu zarówno jednostronny jak i dwustronny.

Oferowane przez nas banery blockout są idealną alternatywą dla tablic reklamowych oraz dwustronnych bilbordów. Baner dwustronny może być używany zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz na różnego rodzaju nośnikach.

Prezentowane przez drukarnię Empir w Poznaniu banery znajdą także zastosowanie jako materiały do druku ścianek reklamowych, x-bannerów oraz roll-upów.

Banery blockout nie strzępią się i nie zwijają na rogach.