Gazetki reklamowe

Drukarnia z Poznania oferuje Państwu gazetki reklamowe, które są doskonałym sposobem na pokazanie oraz zachęcenie do oferty produktów i usług. Gazetki reklamowe są coraz częściej wykorzystywanym narzędziem reklamowym, które pozwala dotrzeć z dużą ilością informacji pod same drzwi potencjalnego klienta w danym momencie akcji marketingowej.

W gazetkach można zamieścić wiele zdjęć i grafik, które dopełnią Państwa ofertę i zaciekawią klienta, czego ulotka nie da rady zrobić ze względu na małą ilość miejsca.

Oferowane gazetki reklamowe są wykonywane w całości przez naszą drukarnię.

Gazetki są oferowane w wielu różnych formatach: A5, A4, B5 i największym A3. Każdy format może posiadać kilka różnych sposobów składania.

Do wykonywania gazetek reklamowych stosujemy najwyższej jakości papier powlekany w wersji matowej lub z połyskiem, między innymi papier kredowy 90g. Materiał ten pozwala na uzyskanie doskonalszego efektu wizualnego, jakościowego i w niskiej cenie.

Gazetki reklamowe są drukowane w najdoskonalszej technologii offsetowej w palecie CMYK, która zapewnia maksymalne nasycenie barw i rzetelność wykonania. Wszystkie gazetki w naszej drukarni są wykonywane na maszynach 5 kolorowych Heidelberg.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty na ten i inne produkty reklamowe.

 
Drukarnia gazetki druk, drukarnia gazetek, gazetki reklamowe
Druk gazetek reklamowych