Plakaty

Plakaty są doskonałym sposobem na zareklamowanie swojej firmy, usług, produktów, imprez, czy innych eventów i spotkań. Są one jednym z najczęściej wykorzystywanych produktów reklamowych stosowanych przez korporacje, małe firmy, przez polityków, osoby promujące jakieś idee i wiele innych.

Z plakatami spotykamy się wszędzie każdego dnia. Zadbaj, by i Twoja Firma była widoczna na mieście.

Jeśli nie masz jeszcze projektu, ani pomysłu - nic nie szkodzi - wykonamy go dla Ciebie i zajmiemy się też całym wykonaniem.

Papier w plakatach

Najczęściej stosowany do drukowania plakatów jest papier kredowy w gramaturze 135 g lub 200 g, w przypadku kiedy chcemy uzyskać większą sztywność wyrobu.

Formaty plakatów

Formaty najczęściej stosowane to A4, A3, A2, B2, ale wykonamy dla Państwa również inne dowolnie wybrane formaty na życzenie. Produkty mogą mieć również listwę metalową na dole i górze z zawieszką do powieszenia oraz ewentualnie taśmę dwustronną w narożnikach do ich przyklejenia

Zapewniamy szybką i terminową realizację zamówienia, które zawsze jest dostarczane w wyznaczone miejsce za pośrednictwem naszego dostawcy, bądź innymi środkami przekazywania.

Doświadczenie, jakie posiada nasza drukarnia od 1979 roku daje nam o wiele większe możliwości wykorzystywania nabytej wiedzy, co wpływa na wysoką jakość wykonywanych dla Państwa usług.

Druk plakatów

Do najchętniej drukowanych materiałów reklamowych bez wątpienia należą plakaty. Ich atrakcyjna forma umożliwia przygotowanie przekazu przyciągającego wzrok, czytelnego i zapadającego w pamięć. Wystarczy umieścić je w przestrzeni miejskiej, aby zyskać grono osób zainteresowanych Twoją reklamą. Plakat świetnie sprawdza się jako materiał na afisze, zaproszenia oraz obwieszczenia. Z tej formy promocji szczególnie chętnie korzystają instytucje kulturalne, takie jak kina, teatry, domy kultury, szkoły, ale nie tylko. Druk mogą zlecić także przedsiębiorstwa myślące o stworzeniu nietypowego przekazu reklamowego.