Naklejki papierowe

Naklejki papierowe zwykłe i etykiety samoprzylepne to w obecnych czasach standard w oznaczaniu produktów.

Nasza drukarnia z Poznania, która od wielu lat specjalizuje się w wykonywaniu produktów reklamowych różnego rodzaju wykona dla Państwa również etykiety i naklejki.

Absolutna dowolność formatu i kształtu wykonywanej etykiety czy naklejki daje nieskończone możliwości kreowania tego produktu i wymyślania innowacyjnych rozwiązań zapewniających zauważalność, oryginalność i skuteczną reklamę.

Naklejki papierowe mogą być dostarczone do Państwa na arkuszu lub przycięte do konkretnego wymiaru.

Przy zadrukowywaniu tego typu produktów wykorzystywane są różnego rodzaju technologie drukarskie, które zapewniają dla poszczególnych projektów najlepsze efekty wizualne i jakościowe.

Materiał na jakim wykonywane są etykiety zwykłe i samoprzylepne tworzone w naszej drukarni to najczęściej papier samoprzylepny matowy, papier samoprzylepny z połyskiem, papier etykietowy np. Chromolux, cienki papier powlekany, folia samoprzylepna matowa lub folia samoprzylepna z połyskiem.

Wybór materiału zależy od wykonywanego projektu oraz jego przeznaczenia.

Aby uwidocznić i nadać oryginalności wykonywanym materiałom reklamowym wykonujemy dodatkowe opcje jak laminowanie folią matową lub z połyskiem, lakierowanie offsetowe oraz dyspersyjne matowe lub z błysk, czy lakierowanie punktowe UV, które uwidoczni jedynie najważniejsze dla Państwa miejsca.

Nalepki mogą być wykrojone wykrojnikiem wg. określonego kształtu co zapewni im oryginalne wzornictwo.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Empir, która staramy się zawsze sprostać Państwa wymaganiom.

Jesteśmy dostępni pod telefonami jak też drogą elektroniczną w celu zapewniania komfortu zamówień i pomocy w wyborze produktów.