Broszury

Realizujemy zamówienia na doskonałej jakości broszury reklamowe, które są idealną i chętnie pożądaną formą reklamy. Oferujemy druk broszur, który wykonywany jest w najwyższej technologii poligraficznej, jaką jest offset.

Broszury oferowane przez Empir mogą posiadać dowolnie wybrany format - np. A4, A5, A6, i kształt, a także mogą być wykonane na dowolnym papierze kredowym, offsetowym lub ozdobnym. Dodatkowo oferujemy oprawę klejoną, zeszytową z zszywkami zwykłymi, oczkowymi lub 2 - 4 otwory, które pozwalają na wpięcie ich w segregatory. Na okładce proponujemy foliowanie błysk, mat lub mat połączony z lakierem UV wybiórczo, który zabezpiecza broszurę przed brudzeniem i podnosi jej jakość. Broszury możemy również zabezpieczyć lakierem dyspersyjnym błysk lub mat.

Dzięki temu, że wszystkie prace związane z całością wykonywania danego projektu wykonujemy sami w naszej drukarni, dbamy o każdy szczegół i najmniejsze detale, by zadowolenie Klienta było jak największe. Możesz powierzyć nam całość prac, a my wykonamy projekt, montaż, naświetlanie, offset, obróbkę introligatorską i wszystkie dodatkowe elementy, które będą miały odzwierciedlenie w gotowym produkcie.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą na produkty reklamowe oferowaną przez naszą drukarnię w Poznaniu.


Broszury klejone i szyte

Broszury reklamowe