Koperty z nadrukiem

Bardzo ważnym elementem marketingu są koperty z nadrukiem firmowym (logo). Dzięki nim potencjalny klient czuje się bardziej doceniony, zaciekawiony i jest dużo większa szansa, że otworzy Państwa kopertę z ofertą reklamową.

Nasza drukarnia w Poznaniu oferuje Państwu takie właśnie koperty z logo firmowym wykonywane w technologii druku offsetowego, który zapewnia maksymalne walory estetyczne i trwałość wykonania. Koperty z firmowymi nadrukami wykonujemy z nadrukiem CMYK oraz Pantone. Pracujemy jedynie na najlepszych maszynach 2 i 5 kolorowych. Na wszystkich oferowanych kopertach jest możliwość wykonania druku obustronnego dla jeszcze lepszego efektu wizualnego.

Wszystkie projekty tworzone w naszej drukarni Empir są wykonywane na najwyższej jakości papierze kopertowym: nieprzezroczystym, białym, gładkim i idealnym do drukowania oraz pisania piórem, czy długopisem.

Do wyboru mają Państwo wiele formatów zamawianych kopert w zależności od upodobań: DL 110 x 220 mm, C6 114 x 162 mm, C5 162 x 229 mm, B5 176 x 250 mm, C4 229 x 324 mm.

Koperty dostępne są w wersji z okienkiem i bez oraz samoklejące (SK) lub z odklejanym paskiem (HK).

Zapewniamy Państwu komfort zamówienia zarówno osobiście, jak i przez internet. Wykonujemy całość zlecenia: od projektu, po wydruk oraz dostawę zamówionych druków.