Metki, zawieszki

Metki i zawieszki różnego rodzaju to obecnie nieodzowny element głównie produktów w branży sprzedaży detalicznej. Są na nich podawane wszystkie ważne dla klienta informacje, które pozwalają mu na głębsze poznanie produktu.

Oferujemy wykonanie metek i zawieszek w standardowych wymiarach oraz dowolnie wybranych przez Państwa. 

Metki i zawieszki są najczęściej zadrukowywane w obydwu stron, zawierają ważne informacje, grafiki, loga, instrukcje użytkowania. To wszystko możemy dla Państwa umieścić w wykonywanym przez pracowników naszej drukarni projekcie, które następnie wcielimy w życie.

Staramy się kompleksowo zadbać o każdego Klienta, by oszczędzać jego czas i pieniądze.

Doskonałą jakość wydruku nawet najmniejszych detali graficznych zapewnia najwyższa jakość maszyn drukarskich, które wykorzystują technologię druku offsetowego. Daje on nieograniczone możliwości
kreowania projektów, które po wydruku doskonale odzwierciedlają barwy, kolory i nasycenie.

Doświadczenie, wiedza i odpowiednio zaawansowany sprzęt w poznańskiej drukarni Empir pozwala nam zaoferować Państwu dodatkowe uszlachetnienia wykonywanych metek, takich jak powlekanie lakierem
matowym/ błysk z obydwu stron, czy obustronne laminowanie folią z połyskiem lub mat. Zabiegi te dodają szlachetności wyglądu metek, wydobywają głębie kolorów i dodatkowo zapewniają dużo większą trwałość produktu. 

Metki i zawieszki są wykonywane na najwyższej jakości papierze, który może być idealnie biały, ozdobny i o różnej gramaturze lub fakturze.

Metki i zawieszki mogą mieć zaokrąglone narożniki, otwór, kod kreskowy oraz sznureczek. 

Drukarnia Poznań zaprasza do skorzystania ze swojej oferty i odkrycia nowego oblicza materiałów reklamowych.