Projektowanie graficzne

Poza profesjonalnym wydrukiem rozmaitych elementów promocyjnych i nie tylko nasza drukarnia Empir oferuje również kompleksowe usługi projektowania graficznego. W przypadku, gdy nie mają Państwo przygotowanych własnych projektów, to nasz doświadczony zespół grafików wykona oryginalne prace, odpowiadające Państwa koncepcji.

Projektowanie graficzne w Empir – etapy

Na początku całego procesu ustalmy z Państwem wszelkie oczekiwanie, tak aby móc, jak najlepiej odwzorować pomysł. Projektowanie graficzne składa się z kilku etapów, w pierwszym konsultujemy m.in. oczekiwania względem kolorystyki, tematyki, czcionek, celu itp. Mogą nam Państwo również dostarczyć pliki m.in. tekstowe, które mają znaleźć się na grafice. Drugim krokiem jest wysłanie pierwszej propozycji do wglądu. Oczywiście w tym momencie mogą Państwo zgłaszać uwagi — wtedy przystępujemy do kolejnego etapu, po akceptacji możemy rozpocząć druk, zaś w przypadku uwag poprawiamy dane elementy. Dodatkowo możemy dla Państwa wykonać druk próbny — pozwala on na obejrzenie pracy przed ostatecznym wydrukiem.

Nasza usługa projektowania graficznego pozwala na stworzenie oryginalnych i funkcjonalnych materiałów, które wyróżnią Państwa firmę. Oczywiście z przyjemnością wykonamy zarówno plakaty, wizytówki, ulotki, teczki ofertowe, jak i wiele innych prac.

Projektowanie graficzne – wydruk materiałów

Po wykonaniu i zaakceptowaniu przez Państwa projektu umożliwiamy kompleksowy wydruk grafiki na różnorodnych elementach z zachowaniem najwyższej jakość i perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów. Drukujemy na wysokogatunkowych materiałach i dysponujemy rozbudowanym pakiem maszynowym – gwarantujemy szybkie terminy.

Nasza drukarnia znajduje się w Poznaniu, niemniej jednak nasze usług kierujemy do klientów z całej Polski. Oczywiście w przypadku dodatkowych pytań nasz doświadczony zespół z chęcią Państwu pomoże i odpowiednie na każde pytanie dotyczące oferowanego przez nas projektowania graficznego, a także innych usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!