Bloczki samokopiujące

Elementy tego typu są niezwykle popularne w wielu firmach. Dzięki nim można ręcznie stworzyć dokumenty wymagające m.in. jednej bądź dwóch. Bloczki samokopiujące znajdują zastosowanie w rozmaitych branżach. Ponadto dostępne są w wielu formatach np. A4, A5 czy też A6, dzięki czemu można je dopasować do działalności. Dodatkowo korzyścią jest fakt, że mogą być one numerowane i zawierać logo marki.

Bloczki samokopiujące — zalety

Produkty te nazywane są także akcydensami i są szczególnie pomocne w przypadku konieczności posiadania kopii umów sprzedaży, potwierdzeń obioru, rachunków itp. Bloczki samokopiujące numerowane to duże ułatwienia, co więcej mogą mieć one dowolną liczbę kopii, z których każdą wyróżni innych kolor. Do tego typu elementów na pewno warto dołączyć logo firmy, które umocni identyfikację wizualną Państwa marki.

Bloczki samokopiujące najczęściej mają format A4, A5 oraz A6, niemniej jednak w zależności od potrzeb można również wybrać inne warianty. Ponadto akcydensy można dostosować także w kwestii klejenia (po długiej lub krótkiej krawędzi), czy też zastosować w nich otwory, które znacząco ułatwiają przechowywanie dokumentów w segregatorach.

Wysokiej jakości bloczki samokopiujące z logo

Umieszczanie znaku firmowego na dokumentach jest częstą i chętnie wykorzystywaną praktyką, która zarówno podnosi wiarygodność marki, jak i zwiększa jej rozpoznawalność. Bloczki samokopiujące z logo w formatach A4, A5, A6 czy też innych przydadzą się w wielu branżach. Produkty z naszej drukarni Empir dostosowujemy do potrzeb i indywidualnych preferencji naszych Klientów.

Akcydensy numerowane w zależności od wymogów mogą mieć zarówno nadruk jednostronny, jak i dwustronnych. Ponadto tego typu elementy wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów oraz wykonane w technologii offsetowej, która zapewnia odpowiednią wyrazistość nadruku.

Jego szukają Państwo akcydensów np. z logo w formacie A4, A5, A6 bądź innym, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej poznańskiej drukarni Empir — zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.