Drukarnia Empir – o naszej ofercie

Pokazanie światu swojej marki lub usługi za pomocą drukowanych materiałów jest niezwykle skuteczne, a obecnie może być bardzo różnorodne. Współcześnie można swoją reklamę przedstawić na roll-upach, katalogach, folderach, broszurach, notesach i wielu innych, nawet książki, a to wszystko w jednym miejscu. Gdzie takie miejsce znaleźć? Nasz Empir, czyli drukarnia z Poznania oferuje różne usługi dla firm i nie tylko!

Druk – do wyboru do koloru

Historia drukarstwa sięga połowy I tysiąclecia naszej ery, wszystko zaczęła się na Dalekim Wschodzie. W Europie pierwsze warsztaty powstały w I połowie XV wieku, szturmem zawładnęły rynkiem już kilkadziesiąt lat później. Głównie wykonywano w nich gazety oraz książki.

W dzisiejszych czasach przemysł poligraficzny jest jedną w ważniejszych gałęzi gospodarki. Rozwój techniki sprawił, że gotowy produkt np. katalog, broszurę czy też folder można uzyskać niemalże od ręki i to często w niewielkim nakładzie.

Empir to drukarnia folderów, książek, broszur, katalogów, roll-upów, folderów, książek, notesów, pudełek, opakowań i wielu więcej. Wykonasz tu wszystko czego potrzebujesz dla swojej firmy niezależnie w jakim obszarze działasz – może to być branża spożywcza, wydawnicza, modowa czy też przemysłowa. Znajdą się również propozycje dla przedsiębiorstw publicznych czy też ciekawe katalogi miasta, docelowo przeznaczone np. dla turystów.

Reklama – siła marki

W zależności od budżetu, planu oraz sposobu działania drukarnia dla firm, taka jak nasza, pomaga dopasować materiały oraz sposobu druku, tak aby były jak najlepsze i spełniały określone wymagania, a co najważniejsze spełniły swoją funkcję, czyli zachęciły potencjalnych klientów do skorzystania z oferty, zapoznania się z marką czy też kupienia danego produktu.

Roll-upy, katalogi, a może broszury? Nasza drukarnia ma to wszystko! Wykonujemy różnorodne realizacje dla firm i nie boimy się wyzwań. Dla nas słowa, informacje, zdjęcia i grafiki są bardzo ważne, z nami umieścisz je na różnych przedmiotach w celach m.in. reklamowych.

Jeśli szukają Państwo zakładu poligraficznego, który wykona roll-up dla firmy, opakowania, pudełka, notesy czy też mnóstwo innych przedmiotów, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!